WYSYŁKA

 

 1. Zamówione towary wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL, Poczty Polskiej lub innego przewoźnika wskazanego przez Zamawiającego. Zamówione towary można również odebrać osobiście w siedzibie naszej firmy.
 2. Zamawiający pokrywa koszty dostawy, na które składają się koszty pakowania, opakowania i transportu. O kosztach dostawy Kupujący jest informowany podczas składania zamówienia. Koszt dostawy wyświetlany jest obok kosztów zamawianych produktów i widoczny jest po wybraniu przewoźnika.
 3. Towar dostępny w magazynie wysyłamy w terminie do 2 dni roboczych od momentu otrzymania zamówienia.
 4. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienie w dostawie spowodowane błędnym lub niedokładnym adresem podanym przez Klienta.
 5. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie w dostawie z winy firmy kurierskiej, poczty lub innego przewoźnika dostarczającego zamówiony towar.
 6. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za towar uszkodzony podczas transportu. Prosimy o sprawdzenie przesyłki przy odbiorze. W przypadku stwierdzenia uszkodzonego opakowania lub stwierdzenia, iż otrzymany towar jest uszkodzony mechanicznie lub posiada braki, prosimy zażądać od kuriera spisania protokołu szkodowego oraz pozostawienie Państwu kopii jednego egzemplarza (ważne aby nastąpiło to w dniu dostawy).
 7. Zapłatę za towar zamówiony w sklepie internetowym www.sklep.climateam.pl przyjmujemy za pobraniem lub gotówką w przypadku zaznaczonego odbioru osobistego. Forma płatności wybierana jest przez Kupującego w chwili składania zamówienia.
 8. W celu uzyskania przelewu za wysyłany towar prosimy o wcześniejszy kontakt ze sprzedającym.

 

ZWROTY

 

 1. Zgodnie z Ustawą z dnia 30.05.2014r o prawach konsumenta (Dz. U. 2014, poz. 827), jeżeli Klient jest Konsumentem wówczas przysługuje mu prawo do odstąpienia od Umowy sprzedaży zawartej ze Sprzedawcą , bez podania przyczyn w terminie 14 dni. Termin do odstąpienia Umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym Konsument wszedł w posiadanie zakupionej rzeczy.
 2. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Konsument powinien poinformować Sprzedawcę o swojej decyzji w formie oświadczenia (np., na piśmie) przesłanego na adres: CLIMA TEAM Sp. z o.o. ul. Staniewicka 2, 03-310 Warszawa, lub przesłanego za pomocą poczty elektronicznej na adres: autoklima@climateam.pl, przed upływem terminu od odstąpienia od umowy.
 3. Konsument może skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy zamieszczonego pod adresem:
  FORMULARZ ODSTĄPIENIA (PDF).
 4. Kupujący jest zobowiązany do odesłania towaru niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni na adres: CLIMA TEAM Sp. z o.o. ul. Staniewicka 2, 03-310 Warszawa.
 5. Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa Kupujący. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odesłanych za pobraniem.
 6. Zwrot środków pieniężnych nastąpi w ciągu 14 dni od otrzymania zwracanego towaru oraz  stosownego oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
 7. Jeżeli dostarczony towar nie był zgodny z zamówieniem, prosimy o niezwłoczne zgłoszenie tego faktu do Sprzedawcy.  Wymiana towaru zostanie dokonana na koszt Sprzedawcy zgodnie z dostępnością produktu w sklepie. W przypadku braku dostępności produktu na wymianę firma CLIMA TEAM Sp. z o.o. zastrzega sobie możliwość zwrotów środków pieniężnych za zakupiony towar.
Cena obowiązuje wyłącznie przy złożeniu zamówienia przez sklep internetowy. Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.