Panel sterujący MC04 WEBASTO - Części do ogrzewań postojowych - Części zamienne WEBASTO - Wszystko do klimatyzacji i autoklimatyzacji - ClimaTeam
 

Panel sterujący MC04 WEBASTO
Kod Produktu: 1322717
Cena Brutto:
669,00 zł
OPIS PRODUKTU

Panel sterujący MC04 Webasto - panel sterujący MC04 Webasto do agregatów powietrznych AirTop EVO, który umożliwia włączanie i wyłączanie agregatu a także programowanie trybów pracy i temperatury wewnątrz pojazdu.
Dostępne są następujące tryby pracy: Tryb ECO - tryb oszczędzania energii, tryb NORMAL - tryb pracy normalnej, PLUS - tryb szybkiego ogrzania wnętrza. Ponadto panel wyposażony jest w tryb korekcji wysokości. Tryb ten umożliwia utrzymanie odpowiednich parametrów ogrzewania na wysokości powyżej 1800 metrów nad poziomem morza. Dodatkowy tryb wentylacji pozwala na utrzymanie przyjemnych warunków w kabinie nawet w upalne dni.

Cechy Panelu sterującego MC04 Webasto:
- 12/24 V
- tylko do agregatów grzewczych AirTop Evo
- wymiary maskownicy (D x S): 122 x 80 mm
- głębokość montażu wraz z wtyczką: 51 mm
- umożliwia pracę wielotrybową (Multi-Modus) służącą dopasowaniu do indywidualnych potrzeb w zakresie ogrzewania.

Instrukcja Panelu sterującego MC04 Webasto (Pdf)


Inny numer katalogowy: 1313210

Cena obowiązuje wyłącznie przy złożeniu zamówienia przez sklep internetowy. Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.