Zestaw ogrzewania DEFA WarmUp SmartStart 1400
Kod Produktu: DEFA 471268
Cena Brutto:
(022) 817-83-01
OPIS PRODUKTU

Zestaw DEFA WarmUp SmartStartTM 1400 jest to zestaw systemu podgrzewania wnętrza samochodu idealny dla osób wymagających. System jest sterowany i kontrolowany za pomocą dwukierunkowego radiowego pilota zdalnego sterowania.


Zestaw DEFA WarmUp SmartStartTM 1400 pozwala na natychmiastowe włączenie / wyłączenie ogrzewania na odległość, zaprogramowanie oraz zdalne zmiany ustawień pracy ogrzewania, uzyskiwanie informacji o napięciu akumulatora i podłączeniu do sieci. Pilot SmartStartTM pozwala na sterowanie praca ogrzewania spalinowego jeśli takie jest zainstalowane w samochodzie. 
 

Zasięg pilota: do 400 metrów.

 

Uwaga! Grzałki silnika muszą być zaprojektowane dla poszczególnych silników i modeli samochodów. Z tego powodu grzałkę silnika należy zamawiać osobno. Jeśli w pojeździe jest już zainstalowana grzałka silnika DEFA, zestaw ten może być użyty do ulepszenia systemu ogrzewania wnętrza.

 

W skład zestawu wchodzą:

    Ogrzewacz TerminiTM II 1400
    Ładowarka MultiCharger 1203
    Przewód wewnętrzny z gniazdem MiniPlug (1,5m)
    Przewód wewnętrzny rozprowadzający (1,0m)
    Przewód wewnętrzny rozprowadzający (0,5m)
    Zestaw zdalnego sterowania SmartStartTM
    Przewód z gniazdem ogrzewacza TerminiTM (1,75m)
    Zestaw do mocowania gniazda MiniPlug
    Przewód zewnętrzny MiniPlug Xtreme (2,5m)
    Drobne akcesoria montażowe

Cena obowiązuje wyłącznie przy złożeniu zamówienia przez sklep internetowy. Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.